Nedir?

New Generation Community’nin faaliyetleri; başta iş dünyası olmak üzere kamu ve bireysel yaşam üzerinde köklü etkilere sahip olma gücünü taşıyan blockchain teknolojisine dair eğitimler, çalışma grupları, sunumlar, yayınlar ve etkinlikleri kapsar. 
 
Amaç

Blockchain ekosistemi özelinde her ay metaverse’te yapacağımız düzenli toplantılarla, yeni dönem iş yapış biçimlerinin önündeki zorlukların giderilmesine yönelik girişimleri desteklemeyi hedefliyoruz.

 

 
Kimler Katılabilir?

 • CEO’lar ve Genel Müdürler
 •  CMO’lar, CTO’lar veya minimum 5 kişilik ekibi olan direktörler
 •  Genel Müdür Yardımcıları
 •  Dijital Dönüşüm ve Teknolojiden Sorumlu Üst Düzey Yöneticiler
 •  Ajans Başkanları veya direktörleri
 •  Yukarıdaki koşullardan birini maksimum 3 yıl öncesinde sağlayanlar
 
 
Üyelik Koşulları
 • New Gen Community’de yer alacak üyelerin; reklamveren bir firmada minimum GMY, CMO, direktör veya ajans başkanı, kreatif direktör, ajans direktörü veya eşdeğer bir pozisyonda görev yapmak ve en az 3 üyenin referansı almak,
 • Teknoloji, pazarlama, kurumsal iletişim gibi alanlarda en az 10 yıllık bir deneyimine sahip olmak,
 • Topluluğun 3 ayda 1 düzenlenecek etkinliklerine düzenli katılım gerçekleştirmek,
 • Üyelerin, için giriş anahtarı olan ve NGC tarafından oluşturulan NFT’lerden en az birine sahip olmaları gerekmektedir.
 • Yıl boyunca düzenlenecek olan pitching day’lerden minimum 4 tanesine online katılım sağlamak
 

 

 

NGC Üyelerine Neler Vaad Eder? 

New Generation Community’nin en önemli amaçlarından birisi, üyelerine, umut vaad eden ve disruptive teknoloji geliştiren erken aşama blockchain girişimlerine yatırım yapma şansı sunmasıdır.
 
Toplanan fonun %5’i NFT sahiplerine bilabedel (NGC üyelerine) dağıtılır. Bu sayede NGC üyeleri hem erken aşama yatırım yapabilir hem de topluluk üyesi oldukları için, herhangi bir yatırım yapmasalar dahi, yatırımdan eşit pay alırlar. Bu sayede ekosistemde nelerin trend olduğu ile ilgili sürekli bilgi alırlarken aynı zamanda ellerinde çok yüksek potansiyelli blockchain startup’larının coinlerini bulundururlar.
 
NGC, sektörün önde gelen isimleri ve üst düzey yöneticilerini fiziksel ve online etkinliklerde bir araya getirerek networking, kültür ve sanat etkinlikleri, eğitimler ve workshop’lar gibi ayrıcalıklar sunar. Sadece belirli kriterleri taşıyan 100 profesyonel bu ayrıcalıktan yararlanabilir. Topluluktaki kişi sayısı hiçbir zaman 100 kişinin üzerine çıkmaz.
 
Aralık 2022’de ilki düzenlenecek ve her yıl Aralık ayında tekrarlanacak, Türkiye’deki teknoloji ve blockchain ekosisteminin ödüllendirileceği ilk ve tek seramoni olan New Gen Awards’ın jüri üyeleri, NGC topluluğundaki 100 profesyonelden oluşur.
 
NGC üyeleri, profesyonel ve sosyal bağlantılarını güçlendirebilecekleri resmi ve yarı resmi birçok toplantıya davet edilir. NGC, topluluğa özel buluşmalarla sınırlı değildir; Marketing Meetup, Tech Brands Turkey, The Hammers Awards, MarTech Awards gibi etkinlik ve ödül törenlerinde konuşmacı ya da dinleyici olarak katılım sağlayan kanaat önderleriyle bir araya gelme ayrıcalığını da içinde barındırır.

NGC, online ve offline buluşmalar haricinde metaverse dünyasında kesintisiz bir etkileşim yaratır. NGC üyeleri, ana iletişim kanalı olan Telegram grubu ile, herhangi bir zaman diliminde bu etkileşimi kullanabilir. Üyeler, kendilerine açılan özel kullanıcı tanımlamaları sayesinde sadece NGC’ye ait olan alanda birbirleri ile 7 gün 24 saat fikir alışverişi yapabilir, toplantılar düzenleyebilir ve etkileşim içerisinde bulunabilirler.
 
NGC üyelerini, kültürel, toplumsal ve teknolojik trendler konusunda bilgilendirmeyi amaçlar. Marketing Meetup, Tech Brands Turkey, MarTech Awards, Pazarlamasyon Dergi gibi birçok farklı etkinlik, ödül töreni, online ve offline içerik, video çalışmalarında üyelerini ön plana çıkartır. Öte yandan keyif, eğlence ve deneyimi merkezine alan buluşmalarla onların kültürel ve sanatsal görüşlerine yeni bakış açıları getirir.